fbpx

O centrum o2Max

 

Centrum Tlenoterapii Hiperbarycznej o2Max w Opolu to pierwsze na Opolszczyźnie miejsce w którym można skorzystać z tlenoterapii hiperbarycznej. Nasz cel to pomoc pacjentom w odzyskaniu zdrowia i radości z życia. Usługi oferujemy w dwóch punktach w Opolu oraz podczas wcześniej zamówionych turnusów hiperbarycznych w naszej siedzibie przy Hotelu Confero w Nysie.

 

Centrum Tlenoterapii Hiperbarycznej o2Max powstało z myślą o osobach, które ze względu zdrowotnych i chęci poprawy kondycji, potrzebują tlenoterapii hiperbarycznej. Obecnie wielu pacjentów może skorzystać z komór hiperbarycznych bez potrzeby wyjazdu do Wrocławia czy Siemianowic Ślaskich.

Badania naukowe dowodzą, że leczenie tlenem hiperbarycznym prowadzi do wielu pozytywnych przemian fizycznych, biochemicznych i fizjologicznych. Tlenoterapia pomaga przy autyzmie, Zespole Aspergera, chorobach neurologicznych
– mózgowym porażeniu dziecięcym, udarze mózgu, stwardnieniu rozsianym, chorobie Parkinsona, chorobie Alzheimera, boreliozie, leczeniu trudno gojących się ran i obrzęków, depresji, migrenie, zawrotach głowy, niedosłuchu, szumach, nagłej głuchocie. Tlenoterapia ma też wiele zastosowań profilaktycznych – wzmacnia układ odpornościowy, oczyszcza organizm z grzybic i pasożytów,spowalnia proces starzenia się skóry.
Z tlenoterapii hiperbarycznej o2Max korzystają dzieci, młodzież, rodzice w każdym wieku, osoby starsze, sportowcy
– każdy kto zmaga się z ciężkimi chorobami lub chce ich uniknąć i poczuć się lepiej.

 

Posiadamy certyfikowany sprzęt oraz wykwalifikowany zespół, dzięki czemu nasi pacjenci czują się u nas dobrze i bezpiecznie. Dbamy o najwyższe standardy, dlatego przed rozpoczęciem tlenoterapii zapraszamy na darmową konsultację pod okiem specjalisty.

ZESPÓŁJAK TO DZIAŁADZIECKO W KOMORZE - JAK TO WYGLĄDA