fbpx

Terapa tlenem, eliksir młodości – tlen

A jeśli Ci powiem, że eliksir młodości naprawdę istnieje? Jest ogólnodostępny i zapewni Ci długie życie, piękny wygląd, witalność i energię?

Pragnienie wynalezienia eliksiru młodości towarzyszy ludzkości od wieków. Jakże zdziwiliby się wszyscy jego poszukiwacze, gdyby wiedzieli, że rozwiązaniem jest… tlen, którym każdego dnia oddychają. Oczywiście jego podanie odgrywa kluczową rolę. Dziś, w XXI wieku młodość stała się realna. Jedyne co musisz zrobić to skorzystać z dobrodziejstw tlenoterapii hiperbarycznej – jeszcze niedawno dostępnej dla nielicznych, dziś wreszcie staje się usługą komercyjną, z której może skorzystać każdy.

Zabiegi tlenoterapii hiperbarycznej między innymi pobudzają szpik kostny do produkcji komórek macierzystych, które są odpowiedzialne za procesy naprawcze w organizmie i regenerację. Z dobrodziejstw tlenoterapii hiperbarycznej korzystają między innymi takie osobistości jak: Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy, Grażyna Szapołowska, Magdalena Umer, Małgorzata Potocka czy Piotr Rubik.

Tlenoterapia hiperbaryczna sprzyja następującym procesom w organizmie:

  • ośmiokrotny wzrost komórek macierzystych, które wykazują zdolność regeneracji
  • tworzenie nowych naczyń krwionośnych (angiogeneza)
  • stymulacje aktywności leukocytów i nie dopuszczenie do powstania infekcji
  • zwiększenie aktywność granulocytów, które wykazują zdolność niszczenia bakterii
  • stymulację fibroblastów, które odpowiedzialne są za syntezę m.in. kolagenu i elastyny, czyli włókien zapewniających elastyczność skórze przyśpieszenie regeneracja nabłonka
  • zwiększenie utlenowania i przepływu krwi w tkankach niedotlenionych
  • pobudzenie i przyspieszenie naturalnych procesów leczenia ran
  • przyspieszenie wydalania toksyn i poprawa metabolizmu całego ciała

 

Zabiegi w komorze hiperbarycznej odmładzają skórę, poprawiają ukrwienie i koloryt, równoważą wydzielanie sebum, przyspieszają wzrost włókien kolagenowych, uelastyczniają, napinają, rozjaśniają łagodząc podrażnienia i zaczerwienienia.
Następuje również oczyszczenia organizmu, wzmocnienie systemu immunologicznego, poprawa sprawności fizycznej, psychicznej i intelektualnej, zwiększenie wydolności układu krążeniowo-oddechowego, przyspieszenie przemiany materii. Tlenoterapia pozytywnie wpływa na potencję i poprawę kondycji u mężczyzn. Terapię tlenem powinny stosować osoby pragnące nie tylko poprawić swoją urodę i samopoczucie ale również chcące zapobiegać nowotworom, obniżyć poziom cholesterolu, odtruć organizm z toksyn (nikotyna, używki, trucizny cywilizacyjne) lub zmniejszyć stres.